0538 981 34 39 7x24 Hizmet

Ofis ve İş Yeri Taşıma

ofis taşıma

Ankara nakliyat sektöründe hizmet kalitesini başarılı ve sorunsuz taşımacılık çalışmaları ile kanıtlamış bulunan evden eve nakliyat firmamız, aynı zamanda ofis taşıma ve iş yeri taşıma hizmetleri de vermektedir. Ankara içi veya başka şehirlere ofis ve işyeri taşıma ihtiyaçlarınız için firmamızdan kaliteli ve ekonomik çözümler alabilirsiniz.

Ofis taşıma işleri ayrı bir uzmanlık gerektiren konudur. Firmanıza ait değerli elektrikli ve elektronik ofis ekipmanlarının taşınması özel bilgi ve deneyim gerektiren bir konudur.

Nakliyat firmamızın konusunda tecrübeli uzman kadrosu, ofisinizin taşınmasını en güvenli ve kısa sürede gerçekleştirecek donanım ve bilgiye sahip bulunmaktadır.

Taşıma işlemlerine başlamadan önce tüm hassas alet ve ekipmanlarınız, eğer orjinal ambalajları mevcut değilse, eşyanın türüne göre kullanılması en uygun ambalaj malzemeleri ve kutular, koliler ile gerekli en iyi paketlemeyi yapar.

Ayrıca tüm evraklarınız en uygun şekilde ambalajlanır, sökülmesi gereken masa, raf, dolap gibi büyük eşyalarınız demonte edilerek her bir parçası özenle paketlenir. Bu şekilde ambalajlanmış ve emniyeti taşıma alınmış tüm eşyalar nakliyata hazır hale getirilir ve araçlarımıza yüklenir.

Call Now Button